Er zijn nieuwe teamindelingen voor het seizoen 2026-2027. Hierbij zijn er met name bij de senioren een aantal verschuivingen. Wat verder opvalt is het feit dat er drie in plaats van vier seniorenteams vermeld staan. De afgelopen periode zijn er helaas een aantal senioren gestopt waardoor het niet meer mogelijk is om vier teams te vormen.
Verder hebben wij als tc, na individuele gesprekken met de huidige spelers van SEV1, geconstateerd dat wedstrijdkorfbal geen wenselijke en haalbare optie meer is.
Aangezien er door SEV1 niet meer in het wedstrijdkorfbal wordt gespeeld, zal het spelniveau van de tegenstanders normaliter lager zijn en de prestatiedruk afnemen wat ten goede komt aan het spelplezier. In de teamindeling staat nog geen trainer vermeld bij SEV1. De reden hiervoor is dat onze huidige trainer Henk aan het eind van het seizoen afscheid neemt en de tc naarstig op zoek is naar een vervanger.
Het afgelopen seizoen zijn er ook met de spelers van de J1 gesprekken gevoerd.
Aanleiding hiervoor was het feit dat er ook in dit team opzeggingen waren en dat er hierdoor mogelijk een incompleet team over zou blijven. Recentelijk is er echter een nieuwe speler bij de J1 gestart en heeft een andere mogelijk nieuwe speler zijn eerste proeftraining gehad. Op basis hiervan hebben wij er niet voor gekozen om van de J1 een seniorenteam te maken maar nog als jeugdteam te laten spelen.
Bij de J2 zijn er geen veranderingen, bij de overige jeugdteams zijn er de afgelopen periode veel nieuwe spelers bij gekomen. Bij de J3 gaan we proberen om een achttal team op te geven bij de bond. Of dit in de praktijk ook lukt, hangt af van de aanmeldingen van overige verenigingen qua achttal teams.
Bij de J4 is er geen keuze voor een vier-of achttal dit zal sowieso een viertal team worden.
Wij hopen hiermee wat duidelijkheid te hebben gegeven met betrekking tot de teamindeling. Mochten er nog vragen en/of opmerkingen zijn, schroom dan niet om één van de tc-leden aan te spreken.
De teamindeling is te vinden onder kopje “Teams”
Technische Commissie S.E.V.